Zdarma

Tajemství Davidova praku – jak na velkou konkurenci

S Goliáši, stejně jako s velkou konkurencí, nemůžete bojovat po jejich. V tomto e-booku najdete zbraně, kterými malí porážejí velké. David si místo meče vzal prak a v potoce nasbíral oblázky. Ve srovnání s mečem to možná vypadalo směšně, ale přesto byl Goliáš poražen. A to je pro menší podnikatele podstatné. Zbraně, kterými vaši velcí konkurenti opovrhují, jsou tím, čím je porazíte a vytvoříte si dostatečný prostor pro své podnikání.

V tomto e-booku si přečtete, proč nebojovat s velkou konkurencí jejími zbraněmi. A vyzbrojím vás v něm pomyslnými „oblázky“, se kterými nad ní můžete zvítězit.

V biblickém příběhu se David nejdříve choval podobně, jako dnešní menší podnikatelé, kteří se drží houfu a napodobují velkou konkurenci. Navlekl na sebe všechnu tu těžkou výzbroj, až mu podklesávala kolena. Pak se ale stalo něco, co přineslo obrat a jemu vítězství…

Tento e-book vás vyzbrojí nástroji, které jako prak a oblázky fungují na velkou konkurencí a dokážou vás před ní aktivně chránit a vítězit nad ní. Díky nim malí porážejí velké. Vychází z praktického použití intuitivního marketingu a obsahuje návody ověřené praxí, které můžete hned použít.

V e-knize se také dočtete

  • co chtějí zákazníci a jak to zjistit
  • jak dávat skutečné hodnoty
  • jak maximálně působit na smysly a emoce
  • proč zákazníkům poskytovat zážitky
  • jak budovat vztahy a získat věrné zákazníky

PDF, 50 stran, optimalizováno pro mobily a tablety

Ušetřete 325,- Kč a stáhněte si teď zdarma