Ing. Miloš Toman

Ing. Miloš TomanV roce 2003, kdy už jsem měl za sebou více jak desetiletou praxi podnikání v maloobchodě a ve službách, jsem napsal knihu Intuitivní marketing. Koncepce, kterou jsem v ní popsal, se dnes vyučuje na vysokých školách (jako jediná koncepce toho druhu od českého autora), ale především ji používají tisíce malých a středních podnikatelů.
Na první knihu navázaly další (Intuitivní reklama a v roce 2016 Intuitivní marketing pro 21. století), ale především jediná kniha, která se zabývá tradičním maloobchodem s názvem Jak zvládnout maloobchod.

Za ty roky, co se naplno věnuji podpoře malého a středního podnikání, zvláště pak v maloobchodě a stravovacích a ubytovacích podnicích, jsem se vypracoval na uznávaného odborníka v tomto oboru. Neříkám to já, ale moji klienti.

Můžete se se mnou setkat na konferencích pořádaných zejména společností ATOZ (SAMOŠKA, ČERPAČKA, HOREKA 112) a také v publikacích, které vydává (blog na webu Zboží&Prodej). Moje biografie je zařazena v prestižní encyklopedii Who is...(v České republice).

Jsem autorem a odborným garantem programu PARTNER PLUS, který nemá v České republice a na Slovensku (ale zřejmě ani v celé Evropě) obdoby. Svoje know-how a více jak 25 let zkušeností s marketingem a prodejem jsem vložil do programu, který přináší reálné zvyšování tržeb.

 Více o intuitivním marketingu


V kostce:

  • Napsal jsem už 8 úspěšných knih
  • Patřím mezi přední odborníky na malé a střední podnikání
  • Moje biografie je zařazena v prestižní encyklopedii Who is...(v České republice).
  • Intuitivní marketing je na Wikipedii


Pomáhám malým a středním podnikatelům naplňovat jejich sny

V roce 2015 jsem se rozhodl pozměnit přístup a nástroje a místo jednotlivých školení a konzultací jsem vytvořil kompletní program pro podporu malého a středního podnikání PARTNER PLUS. Pomáhá menším podnikatelům dosahovat úspěchu chytrými přístupy a unikátním know-how, ne nákladnou reklamou a utrácením peněz.  O programu PARTNER PLUS

Buduji také síť spolupracovníků, kteří program šíří. Chcete se také zapojit do PARTNER PLUS NETWORK a vytvořit si zdroj neomezeného příjmu?  Přečtěte si o tom více.

Moje knihy o marketingu a managementu


Chcete se dozvědět víc?

Pošlu vám čerstvé informace na vaši e-mailovou adresu:

Informace o nakládání s osobními daty zde.