Tajemství Davidova praku aneb Jak uspět proti velké konkurenci

Tajemství Davidova praku aneb Jak uspět proti velké konkurenciTen příběh většina lidí zná. Malý David se postavil obrovi Goliášovi, zasáhl ho prakem mezi oči a zvítězil. Málokdo už ale ví, že než došlo k boji, událo se něco, co by mělo zajímat každého menšího podnikatele, kterému nezbývá nic jiného, než se utkat s velkou konkurencí, nadnárodními i domácími obry. Což jsme prakticky všichni.

To nejdůležitější, co se v této knize dozvíte, je, že s Goliáši nemůžete bojovat jako rovní s rovnými a používat konkurenční zbraně, které mají oni. Odložte tedy těžké meče a vybavte se se oblázky, jaké střílel ze svého praku David. Možná nevypadají tak efektně jako naleštěné pancíře, ale podstatné je, že fungují. Umožní vám uhájit své území.

Tento bezplatný e-book (formát A5, 50 stran, PDF) vás vyzbrojí pomyslnými oblázky, kterými je možno vítězit nad velkými konkurenčními korporacemi. Vychází z praktické aplikace intuitivního marketingu a obsahuje návody ověřené praxí, které můžete hned použít.

Třetí vydání knihy je doplněno dalšími příběhy z praxe a také v něm věnuji více prostoru otázce vlastního zdokonalování i zdokonalování personálu.

 Postupy uvedené v této knize také používáme v PARTNER PLUS, rozšíření programu Cashback World
 

Chci si zdarma stáhnout e-book Tajemství Davidova praku:

Informace o nakládání s osobními daty zde.