Tajemství Davidova praku aneb Jak uspět proti velké konkurenci

 

Ten příběh většina lidí zná. Malý David se postavil obrovi Goliášovi, zasáhl ho prakem mezi oči a zvítězil. Málokdo už ale ví, že než došlo k boji, událo se něco, co by mělo zajímat každého menšího podnikatele, kterému nezbývá nic jiného, než se utkat s velkou konkurencí, nadnárodními i domácími obry. Což jsme prakticky všichni.

 
Tajemství Davidova praku aneb Jak uspět proti velké konkurenci
 
To nejdůležitější, co se v této knize dozvíte, je, že s Goliáši nemůžete bojovat jako rovní s rovnými a používat konkurenční zbraně, které mají oni. Odložte tedy těžké meče a vybavte se se oblázky, jaké střílel ze svého praku David. Možná nevypadají tak efektně jako naleštěné pancíře, ale podstatné je, že fungují. Umožní vám uhájit své území.

Tento bezplatný e-book (formát A5, 50 stran, PDF) vás vyzbrojí pomyslnými oblázky, kterými je možno vítězit nad velkými konkurenčními korporacemi. Vychází z praktické aplikace intuitivního marketingu a obsahuje návody ověřené praxí, které můžete hned použít.

Třetí vydání knihy je doplněno dalšími příběhy z praxe a také v něm věnuji více prostoru otázce vlastního zdokonalování i zdokonalování personálu.

 Postupy uvedené v této knize také používáme v PARTNER PLUS, rozšíření programu Cashback World
 

Chci si zdarma stáhnout e-book Tajemství Davidova praku:

Informace o nakládání s osobními daty zde.