Knihy

Řízení změn

Je lépe měnit to, co dnes ještě funguje, než dělat změny ve chvíli, kdy už nefunguje nic. Místo radikálního reengineeringu vám tato kniha představuje ideu neustálého proměňování firmy – metamorphing. Provádí vás všemi etapami, které jsou pro jeho zavedení – od uvědomění si tržní pozice, stanovení vize a podnikatelské strategie, přes změny ve vedení a myšlení lidí, až po konkrétní úkoly. Každý krok ilustruje příklady z konkrétní firemní praxe.

V této knize se dozvíte, jak přistupovat k firemním změnám, aby nevyvolávaly negativní reakce a přinesly očekávané výsledky.

Ve druhé části knihy pak najdete praktický návod, jak dělat změny a zavádět metamorphing krok za krokem. Počínaje metodami a organizačními opatřeními a konče pokyny, co udělat dnes, v tomto týdnu a do konce měsíce.

Příklady řešení, vycházející ze skutečných problémů firem, vám přiblíží nejen význam změn, ale také konkrétní přínosy obratu v myšlení a přístupu k firemním problémům.

Řekli o knize

Metamorphing znamená nový přístup ke změnám v myšlení lidí a pracovním procesům. Kniha boří manažerská pravidla o udržování a fungování zažitých standardů. Knihu jsem přečetl jedním dechem, protože jsem ani dýchat nemohl.

Jiří Prošek, národní klientské centrum, UPC

Koupit knihu