Řízení změn

Je lépe měnit to, co dnes ještě funguje, než dělat změny ve chvíli, kdy už nefunguje nic. Místo radikálního reengineeringu vám tato kniha představuje ideu neustálého proměňování firmy – metamorphing. Provádí vás všemi etapami, které jsou pro jeho zavedení – od uvědomění si tržní pozice, stanovení vize a podnikatelské strategie, přes změny ve vedení a myšlení lidí, až po konkrétní úkoly. Každý krok ilustruje příklady z konkrétní firemní praxe.

V této knize se dozvíte, jak přistupovat k firemním změnám, aby nevyvolávaly negativní reakce a přinesly očekávané výsledky.

Ve druhé části knihy pak najdete praktický návod, jak dělat změny a zavádět metamorphing krok za krokem. Počínaje metodami a organizačními opatřeními a konče pokyny, co udělat dnes, v tomto týdnu a do konce měsíce.

Příklady řešení, vycházející ze skutečných problémů firem, vám přiblíží nejen význam změn, ale také konkrétní přínosy obratu v myšlení a přístupu k firemním problémům.

Řekli o knize

Metamorphing znamená nový přístup ke změnám v myšlení lidí a pracovním procesům. Kniha boří manažerská pravidla o udržování a fungování zažitých standardů. Knihu jsem přečetl jedním dechem, protože jsem ani dýchat nemohl.

Jiří Prošek, národní klientské centrum, UPC

Koupit knihu