Po spirále vzhůru – Jak během týdne nastartovat úspěch

Máte dostatek vytrvalosti? Nemusíte se stydět, pokud ne. Většina z nás je na tom stejně. Prvotní nadšení se někam vytratí a dobrá předsevzetí vyblednou. V této e-knize najdete návod, jak s pomocí jednoduchého nástroje vytrvalost posílit a dojít tak ke svému cíli.

V tomto e-booku se dočtete, jak podpořit svoji vytrvalost a během týdne položit základy svého dlouhodobého úspěchu.

Lidé často žijí životem, který je neuspokojuje. Jenže pokusy to změnit končí ve ztracenu. Neustále jsme totiž vystavováni celé řadě podnětů, informací, reklamy a zábavy, která oslabí naše odhodlání a způsobí, že za pár dní už si ani nevzpomeneme, že jsme chtěli něco změnit. V takovém prostředí je skutečně těžké udržet v paměti obsáhlé a složité návody, které po vás vyžadují maximální soustředění. Potřebujeme víc vytrvalosti.

Ne vždy ovšem musí nutně platit, že co je složité, to je lepší. Moje metoda “spirály” je koncipována tak, že její používání je velmi jednoduché, nezatěžuje vás, a přitom s její pomocí můžete dosáhnout překvapivého úspěchu. A to i tehdy, kdy vám zatím ostatní návody pro svoji složitost a časovou náročnost moc nepomohly. Začněte to dělat jinak.

V e-knize se dozvíte

  • proč je důležité začít vizí a cílem
  • jak vyhledávat šance
  • jak získávat spojence
  • co a kdy měnit
  • proč dát na pocity

PDF, 55 stran, optimalizováno pro mobily a tablety

Sáhněte si zdarma

Dobré? Podělte se s ostatními...