Ročenka Intuitivních novin - 2016

Ročenka Intuitivních novin - 2016Čím byl rok 2016 pro podnikatele zajímavý? Řekl bych, že bezkonkurenčně nejdůležitějším tématem byla elektronická evidence tržeb. Ale nešlo jen o ni samotnou. Diskuse, které se kolem ní rozběhly, občas sahaly i hlouběji než jen k otázkám, jak to zařídit nebo jak povinnost obejít. Napovídaly také hodně o tom, jak dnešní podnikatel žije, podniká a myslí. A tak se to projevilo i v tématech, kterými jsem vás prostřednictvím Intuitivních novin oslovoval. Vedle informací o aktuálním směřování marketingu a byznysu došlo tedy i na principy, často podpořené autoritou Tomáše Bati.

Pokud jste v roce 2016 Intuitivní noviny neodebírali, neměli čas je číst, nebo vám něco z nich uteklo, můžete si teď stáhnout v jednom souboru 12 hlavních článků. Jako vždy jsou ve formátu A5, abyste je mohli pohodlně číst i na mobilu nebo tabletu, třeba při cestování.

 
Chci si zdarma stáhnout ročenku Intuitivních novin za rok 2016

Odesláním formuláře souhlasíte se zařazením vaší e-mailové adresy do mé databáze a se zasíláním newsletterů na tuto adresu.