Kreativitou k úspěchu - zapojte svoji mysl

 

Zostřující se konkurenční boj vyžaduje, abyste stále častěji přicházeli s inovacemi a dokázali se odlišit od jiných podnikatelů tak, aby vás zákazníci okamžitě rozpoznali mezi řadou vašich konkurentů. To vyžaduje značnou dávku tvořivosti. Donedávna jsme byli přesvědčeni (a přesvědčováni), že kreativitu máme přenechat reklamním agenturám a hledět si svého byznysu.

 
Kreativitou k úspěchu - zapojte svoji mysl
 
Jenže tvořivost – a její potřeba – se neomezuje jen na propagaci. Potřebujte být tvořiví ohledně svých produktů, marketingu, přístupu k zákazníkům, prodeji a vůbec ve všech oblastech podnikání. Někteří z nás tak musí znovu objevovat postupy a nástroje, které umožní probudit a rozvíjet kreativitu.

Tony Buzan, autor knihy „Síla kreativní inteligence“, říká, že každý z nás se může stát dobrým hudebníkem, malířem či matematikem. Proč tedy, proboha, jimi už všichni dávno nejsme?

Možná proto, že potřebujeme trochu inspirace. Třeba té, kterou najdete v mojí e-knize věnované kreativitě.

Možná proto, že potřebujeme trochu inspirace. Třeba té, kterou najdete v mojí e-knize věnované kreativitě:

1. Jak odstraňovat překážky tvořivosti
2. Jak nastartovat myšlení
3. Mapování myšlenek
4. Brainstorming
5. Jak podporovat kreativitu

Ve formátu PDF

 Postupy uvedené v této knize také používáme v PARTNER PLUS, rozšíření programu Cashback World

Chci si zdarma stáhnout e-book "Kreativitou k úspěchu":

Ve formuláři se můžete také přihlásit k odběru newsletterů Intuitivního marketingu. Více informací o nich a o souvisejícím nakládání s osobními daty najdete zde.