Digitální magazín Inspirátor

Digitální magazín InspirátorDigitální magazín inspirátor je určen našim zákazníkům, kteří ho dostávají zdarma, jako jednu z řady výhod, které pro ně máme připraveny (odborné knihy, poradenství školení). Podmínkou je zapojení do programu PARTNER PLUS, nebo nově v blízké budoucnosti do systému EET, jediného, který se sám zaplatí. První letošní číslo vám přinášíme jako malou ukázku hodnoty služeb, které naši zákazníci dostávají jako součást našich programů. Pokud vás tato inspirace zaujala, zajímejte se o možnost, jak magazín dostávat pravidelně a čerpat tak z mých více jak dvacetiletých zkušeností. Nejde však jen o informace, program je postaven tak, abyste dostali komplexní péči.

Pokud byste knihy (například Intuitivní marketing pro 21. století, Jak zvládnout maloobchod, Intuitivní reklama atd.), poradenství a školení objednávali samostatně, stálo by vás to ročně nejméně 50 000 korun. Když však využijete program PARTNER PLUS a řešení pro EET, získáte toto všechno v ceně. Už z toho důvodu je dobré se o ně zajímat. Samotné systémy jsou však dalším přínosem, který vám zajistí větší tržby a zisky.

Stáhněte si toto ukázkové číslo volně a zdarma:

Odesláním formuláře souhlasíte se zařazením vaší e-mailové adresy do mé databáze a se zasíláním newsletterů na tuto adresu.