Cashback World a IM pro prosperitu vašeho podnikání
 

Jako malí a střední podnikatelé jsme solí země. Významně se podílíme na vytváření národního bohatství a jsme důležitým zaměstnavatelem. Především však do podnikání vnášíme lidské prvky, na které už řada korporací dávno zapomněla. Vnímání zákazníka jako člena rodiny, komunikace, poctivost, upevňování věrnosti zákazníků na základě lidských hodnot, to jsou naše jedinečné přednosti

 
Společnost na to poslední dobou nějak pozapomněla. Je tedy načase jí to připomenout, nejlépe vlastní prosperitou, protože ta vzniká z poctivých služeb a přínosu, který svým zákazníkům dáváte. Čím více prosperujete, tím více můžete lidem poskytnout.


Pro podnikatele, kteří chtějí dávat víc zákazníkům i sobě

Od roku 2003 pomáhám prostřednictvím intuitivního marketingu malým a středním podnikatelům posílit prosperitu, radost z podnikání a vážnost ve společnosti. Stovkám už se to daří. Pokud také patříte k těm, kteří se nespokojí s už dosaženým, i pro vás mám řešení.

Poskytnu jako základ věrnostní program, protože věrný zákazník je základem prosperity, data o něm pak základem pozorné péče.

K němu jsem přidal své vědomosti a zkušenosti z oblasti malého a středního podnikání a doplnil věrnostní program balíčkem inspirativních návodů Tipy @ Triky, které každý majitel programu dostává pravidelně e-mailem zdarma.

Toto spojení technologie a vědomostí vám umožní: získat nové zákazníky, udržet stávající, stabilizovat nebo zvýšit tržby, nastartovat či posílit prosperitu vašeho podnikání.


Věrnostní program Cashback World (s Tipy @ Triky) vám také zajistí

  • vlastní věrnostní karty a přehled o nákupech zákazníků
  • přivedení zákazníků přes mobilní aplikaci
  • využití mých zkušeností a vědomostí, coby předního odborníka na malé a střední podnikání

 Stáhněte si další informace

Více jak 3.000 českých podnikatelů už uznalo, že podnikání jim jde s Cashback World lépe. Ve světě je jich stokrát víc.


  Cena už od 7.990 Kč


Bude užitečný i vám?

Rád vám ukážu, jak vám tento program bude užitečný a vezmu s sebou pro vás také bezplatnou podnikatelskou příručku. Napište si o ni:

Informace o nakládání s osobními daty zde.