Doporučuji si přečíst: Pravidlo 10X

Chcete dosáhnout velkého úspěchu? Pak je pro vás 4. stupeň nutností.

Pokud máte velké cíle a nechcete se spokojit s běžnými, jste na 3. stupni. Pro dosažení další úrovně musíte pochopit vytoužený 4. stupeň akce. Pomůže vám tato kniha. Tento 4. stupeň, který je rovněž známý jako Pravidlo 10X, je ta míra akce, která zaručuje, že si uvědomíte své cíle a sny.

V této knize najdete nástroj, jímž postoupíte od úspěchu k mimořádnému úspěchu. A dozvíte se, kdo není vaším opravdových přítelem.

Naučte se stanovovat míru úsilí, které je třeba jako záruka úspěchu, a ujistěte se, že můžete i nadále fungovat na této ohromné úrovni v průběhu celého života. Jednoduše to znamená zdesateronásobit svoji aktivitu, využívat čas a dělat věci, které ostatní nedělají.

Tato kniha  odhaluje princip “Masivní činnosti”, který vám umožní prorazit mezi obchodními stereotypy a odporem k riziku a zároveň podniknout konkrétní kroky vedoucí k dosažení vašich snů.

Také ukazuje, proč lidé uvíznou na prvních třech krocích a jak se posunout směrem k sebekontrole na základě Pravidla 10X.

Úspěch jako nesobecká hodnota

Dovolte mi k tomu ještě osobní poznámku. Grant Cardone a jeho (nejen) Pravidlo 10X jsou jakousi oázou v dnešním světě relativismu a sobeckosti. Mainstream nás přesvědčuje, abychom příliš nepracovali (hezky se to zdůvodní slovy jako “Chci vidět, jak mé děti vyrůstají”), neusilovali o úspěch (“Jsou tu přece i jiné hodnoty”) a nevydělávali moc peněz (“Peníze štěstí nepřinesou”). Cardone v úvodu této knihy cituje sám sebe takto: “Kdokoliv, kdo mi říká, ať pracuji méně, buď není opravdový přítel, nebo je velmi pomatený!”

Mohlo by to vypadat, že tím sobcem je naopak on, vždyť chce pořád víc. Když si ovšem přečteme jeho zásadu Buďte vysoce etičtí, zjistíme, co je tím motorem, který ho pohání: “Uzavřeli jste dohody – ať už nepřímo, nebo slovem – s vaší manželkou, rodinou, kolegy, manažery a klienty. Čím úspěšnější budete, tím lépe naplníte tyto dohody.” Připomíná vám to něco? Ale jistě, Baťovu “službu veřejnosti” nebo biblický příběh o hřivnách. Úspěch je tedy podle Cardoneho nikoliv sobecký, ale naopak vysoce etický, protože obohacuje všechny.

Možná také chcete nasadit tempo a dosáhnout tak většího úspěchu. Věřte mi, jde to.

Miloš Toman

Autor: Miloš Toman

Jsem autorem podnikatelské koncepce intuitivní marketing, kterou používám ve svých konzultacích, školeních a programu PRO PROSPERITU.

Dobré? Podělte se s ostatními...