Propagace v programu PARTNER PLUS

Propagace v programu PARTNER PLUSPropagace v programu PARTNER PLUS využívá možností, které poskytuje platforma Cashback World, na které je postaven. Díky moderním propagačním nástrojům, především internetovým a mobilním, dosahuje vysoké výkonnosti, a to v podstatě zdarma, protože propagace je zahrnuta v ceně programu. Pozornost zákazníků přitahuje i celosvětová propagace značky Cashback World na nejvyšší úrovni (Formule 1, dresy a stadiony zapojených sportovních klubů, jako je třeba Slavia Praha, Kometa Brno, lyžařské a letecké závody atd.).

Každý podnikatel má na stránce Cashback World vytvořený profil s uvedením informací o firmě, adresy, otevírací doby, poskytovaných výhodách atd. Na webu se také zveřejňují akce, které mohou využít všichni zákazníci s kartou Cashback World. Na stránce se dá také vyhledávat, například podle oboru, regionu atd.

Podobné stránky jsou přístupné i na webech zapojených sportovních klubů, například Slavia Praha, Kometa Brno a další. Vzhledem k tomu, že kluby mají desítky tisíc fanoušků, kteří jim nakupováním pomáhají získávat finance na sportovní činnost (například na podporu mládežnického sportu), jsou tyto stránky hromadně navštěvovány a prohledávány.

A v neposlední řadě je to mobilní aplikace Cashback App (ke stažení na Google Play nebo iTunes), která zákazníkům slouží k vyhledání vhodného poskytovatele výhod v okolí.

Součástí programu jsou také drobné propagační předměty - nálepka na dveře, reklamní stojánek, tácek na vracení mincí.

V programu PARTNER PLUS vás tedy čeká propagace na vysoké úrovni, ale především účinná.

Na stránku PARTNER PLUS