Karta Cashback World - ušetřete na každém nákupu
 

Nakupovat až s 10% slevou. Získat při nákupu až 6 nákupních bodů, které můžete proměnit za desítky akčních nabídek. Za čtvrt bodu můžete například mít slevu 15 % na lahvové pivo, za čtyři body nakoupíte interiérové dveře o 10 % levněji a za 2,75 bodu zaplatíte za ubytování v Krkonoších o 22 % méně. Rodina takto ušetří v průměru 16.000 Kč ročně.

 
Pokud ovšem stavíte dům, kupujete auto nebo lepší elektroniku, jsou vaše úspory mnohem vyšší. A ještě více uspoří podnikatelé. Nakupujte tam, kde vám tyto výhody poskytnou, a s kartou, která vám je zpřístupní.

Jaké výhody a úspory můžete s kartou Cashback World získat? Ukažme si to na příkladech.


Když s kartou Cashback World stavíte nebo renovujete

Například renovujete dům nebo byt. Ve stavebninách nakupíte materiál za 100.000 Kč a získáte až 4 % cashback (peníze nazpět), to je 4.000 Kč. K tomu 125 nákupních bodů (Shopping Points), které můžete uplatnit za další akce, vyhlášené například koupelnovým studiem, dodavatelem dveří nebo kuchyňské linky. Vše celkové úspory tak mohou být 10, 15 i třeba 25 %.


Když s kartou Cashback World kupujete auto

Nebo si kupujete auto za půl milionu. Dostanete v průměru 3 % cashback (to je 15.000 korun) a cca 600 nákupních bodů. Které opět můžete uplatnit za desítky akcí všeho druhu. Od piva a kosmetiky až po autopříslušenství a pneumatiky.
Je příjemné dostat po každém nákupu takovou SMSku

Když s kartou Cashback World tankujete

Nakupte si s kartou Cashback World poukázky Tesco a uplatněte je při tankování u hypermarketů tohoto řetězce (plus kartu Tesco Clubcard, takže máte dvojitou odměnu). Nebo si zakupte dobíjecí kartu OMV. Máte tak pohonné hmoty levnější o cca 50 haléřů a zase dostanete i Shopping Pointy pro akce.


Když s kartou Cashback World nakupujete v řetězci Tesco, u McDonald's nebo v Marks & Spencer

Nakupte si s kartou Cashback World poukázky těchto a dalších velkých společností a ušetřete při každém nákupu až 5 % (a samozřejmě získáte i Shopping Points). Nově už u některých společností uplatníte e-Voucher, který na telefonu vygenerujete a zaplatíte během 3 minut a hned jím můžete zaplatit.


Když s kartou Cashback World nakupujete online

Využijte kartu Cashback World při nákupu ve více jak 230 e-shopech. Od velkých univerzálních, jako je AliExpress, až po specializované (například Rohlík.cz nebo Tescoma).


Když s kartou Cashback World cestujete

S kartou Cashback World dostanete své výhody při objednání hotelu na Booking.com nebo letenek na Kiwi.com. Protože tato karta platí ve 47 zemích světa, můžete s ní na místě výhodně nakupovat v restauracích a prodejnách všeho druhu.


Když s kartou Cashback World podnikáte

Stovky společností nabízí výhody Cashback World, od kancelářských potřeb až třeba po poradenství. Nakupujte u nich a ušetříte peníze. Mohou to být desítky tisíc ročně. A ještě můžete nákupní body proměňovat za akce, nebo z nich vytvořit aktiva pro trvalý příjem (pokud naopak chcete tyto výhody nabízet svým zákazníkům, přejděte sem).


Je těžké získat kartu Cashback World?

Zaregistrujte se zdarma pro nákupy s výhodamiNaopak je to naprosto jednoduché. Zaregistrujte se a získáte kartu zdarma a bez jakýchkoliv závazků ( více informací, jak Cashback World funguje, najdete zde).

Můžete okamžitě začít používat kartu v mobilní aplikaci a hned nakupovat. Fyzickou kartu vám zašleme poštou, ale lepší je používat aplikaci. Zdarma ji můžete stáhnout zde: pro android nebo pro iOS (Apple). A poradíme vám, jak ji využít naplno.

K registraci můžete použít QR kód nebo tento odkaz: https://cbw.to/tc1t3y. Pokud chcete více informací, vyplňte formulář.


Ano, chci další informace o Cashback World, zaregistrovat se zdarma a bez závazků a hned využívat všechny výhody:

Informace o nakládání s osobními daty zde.