Lyconet, klíč k bohatšímu životuChcete prožít život podle svých představ, svobodně, bez omezování a šetření? A vydělat si na to tím, že pomůžete jiným k úspěchu? Čeká na vás více jak 1.000.000 českých a slovenských podnikatelů, kteří mohou být vašimi klienty. Jejich podporou si vytvoříte stabilní, neustále rostoucí příjem. Čeká na vás světová síť, která vám umožní tyto podnikatele oslovit jedinečným produktem a vybudovat si jejím rozšiřováním skvělou kariéru. Pokud na to říkáte "ano", jste na správném místě.

"V Lyconet neprodáváme zboží, jsme o level výše."


Jedinečný produkt vám přinese vyšší příjmy

Většina organizací síťového marketingu je založena na prodeji zboží. I když si ho zákazníci kupují opakovaně, není to každý den, někdy ani každý měsíc. Chcete-li si za takových podmínek vydělat opravdu zajímavé peníze, musíte vybudovat velkou síť, a to není snadné. Proto se také většina lidí zapojuje do těchto organizací jen proto, aby si trochu přivydělali vedle zaměstnání.

V mezinárodní síti Lyconet na to jdeme trochu jinak. Náš produkt je o level výše. Neprodáváme zboží, ale věrnostní program pro obchodníky, kteří to zboží prodávají. Nemusíme se honit za každým nakupujícím, ale pomáháme podnikatelům, aby jich měli co nejvíce a zvyšovali své tržby, ze kterých pak vyplývají naše odměny. Vyděláváme na samotném nakupování. I když se nějaká značka přestane prodávat, některý obchodník skončí nebo někomu odejdou zákazníci, nakupovat se bude vždy. Čím dál tím víc. Jsme tedy o level výše.

Úspěšnost tohoto přístupu jsem ještě posílil tím, že jsem k věrnostnímu programu Cashback World připojil sadu nástrojů na podporu podnikatelů PARTNER PLUS, takže v průměru mohou dosáhnout až 30% navýšení tržeb. A tím se zvýší naše příjmy v mém týmu.

Jsme součástí globální sítě, fungující ve 47 zemích světa a spadající do skupiny My World (její reklamy už vám možná padly do oka na závodech Formule 1, Světového poháru alpského lyžování, Moto GP a na mnoha dalších místech).


Práce jako zábava

Pro všechny, kdo rádi komunikují s lidmi, je tato práce zábavou. Věrnostní program Cashback World s rozšířením PARTNER PLUS je navíc nastavený tak, že i když máte roli poradce, zvládnete to bez hlubokých odborných vědomostí a vzdělání a samotná péče o klienty vám nezabere moc času. A budování sítě s lidmi, kteří myslí podobně jako vy, a s nástroji, které Lyconet poskytuje, je radostí. Můžete s tím začít hned.


Odborný a osobní růst

Lyconet poskytuje rozsáhlé vzdělávání Marketérů (webináře, semináře, vzdělávací materiály) za velmi nízké ceny. Vstupné na prestižní třídenní akci Elite Seminar Germany 2019, na které vystoupí osobnosti jako Eric Worre nebo Tony Robbins, vyjde na necelých 6.000 Kč.

Také já vás naučím osvědčené postupy, jak z oblasti prodeje, komunikace, managementu a marketingu, tak i co se týče osobního rozvoje. Jako dlouholetý školitel v těchto oborech mám co předávat.


Výhody

Pro ty, kteří se zapojují nebo chtějí zapojit do tohoto výjimečného byznysu, mám hned několik dobrých zpráv:

  • Pokud nechcete, nemusíte se hned vzdávat své práce. Můžete vydělávat i při zaměstnání. Klidně začněte hodinou denně a brzy můžete mít 30.000 navíc k výplatě. Už víte, co si za ně koupíte?
  • Nejedná se o jednorázové zakázky, takže výdělky jsou opakované. Když si utvoříte síť a okruh svých zákazníků, máte dlouhodobě zajištěné příjmy. Ty jsou vyšší a stabilnější – a nemají strop.
  • Nové nástroje (od března 2019) vám umožní rychlý start v kariéře.

A není všechno jen o penězích. Ze svých výdělků přispíváme na dvě neziskové organizace, financující ekologické projekty a výstavby škol v chudých zemích. Na vrcholu kariéry můžete mít svoji školu, která ponese vaše jméno. Dovedete si to představit?


Sáhněte po této šanci hned

Miloš TomanVe světě byznysu platí, že kdo přijde včas, ten sklízí, kdo mezi posledními, ten jen paběrkuje. Ta největší příležitost je pořád ještě před námi. Rozhodněte se, jestli chcete promarnit čas a později toho marně litovat, nebo se teď hned pustit do práce a za několik let se těšit ze zajištěného příjmu. První krok je naprosto jednoduchý a snadný. Kontaktujte mě, pošlu vám základní informace a když se vám tato příležitost bude líbit, sejdeme se a já vám představím všechny podrobnosti. Pak můžete posoudit, jestli je to ta výzva, na kterou v životě čekáte nebo ji vyhlížíte.

Informace o nakládání s osobními daty zde.