Cashback World Partner + IM pro prosperitu podnikání

Cashback World a IM pro prosperitu vašeho podnikání
 

Jako malí a střední podnikatelé jste solí země. Významně se podílíte na vytváření národního bohatství a jste důležitým zaměstnavatelem. Především však do podnikání vnášíte lidské prvky, na které už řada korporací dávno zapomněla. Vnímání zákazníka jako člena rodiny, komunikace, poctivost, upevňování věrnosti zákazníků na základě lidských hodnot, to jsou vaše jedinečné přednosti

 
Společnost na to poslední dobou nějak pozapomněla. Je tedy načase jí to připomenout, nejlépe vlastní prosperitou, protože ta vzniká z poctivých služeb a přínosu, který svým zákazníkům dáváte. Čím více prosperujete, tím více můžete lidem poskytnout.


Pro všechny podnikatele, kteří chtějí dávat víc zákazníkům i sobě

Od roku 2003 pracuji na tom, abych prostřednictvím intuitivního marketingu pomohl malým a středním podnikatelům posílit prosperitu, radost z podnikání a vážnost ve společnosti. Stovkám už se to podařilo. Pokud také patříte k těm, kteří se nespokojí s už dosaženým, i vám se to podaří.

Mám pro vás jako základ věrnostní program, protože věrný zákazník je základem prosperity, data o něm pak základem pozorné péče.

K němu jsem přidal své vědomosti a zkušenosti z oblasti malého a středního podnikání a doplnil věrnostní program řadou samoobslužných příruček, inspirativních videí, školení atd., které vám umožní zefektivnit a zlepšit péči o zákazníka a vůbec celý marketing. Včetně hitu, kterým je Aktivní prodej. A to všechno v ceně programu.


Věrnostní program Cashback World (s rozšířením PLUS IM) vám také zajistí

Více jak 3.000 českých podnikatelů už uznalo, že podnikání jim jde s Cashback World lépe. Ve světě je jich stokrát víc.


Bude užitečný i vám?

Rezervujte si hodinovou konzultaci zdarma. Přinesu vám také bezplatnou příručku a zajímavé informace.

Informace o nakládání s osobními daty zde.