Aktivní prodej pro prosperitu vašeho podnikání
 

Dobrý prodej je, když jsou spokojeny obě strany. Tu definici jistě znáte. Ale funguje to tak v praxi? Příliš často si zákazníci stěžují na podnikatele a ti zase na zákazníky. Pojďme proto v prodeji i službách posilovat harmonii. Jak? Poslouží nám k tomu aktivní prodej.

 
Aktivní prodej není „mletí pusou“ za účelem vyššího prodeje. Jde o komplexní aktivní přístup k prodeji ve všech oborech podnikání, a samozřejmě také k zákazníkům.


Pro podnikatele, kteří chtějí dávat víc zákazníkům i sobě

Od roku 2003 pomáhám prostřednictvím intuitivního marketingu malým a středním podnikatelům posílit harmonii, prosperitu a radost z podnikání. Stovkám už se to daří. Pokud také patříte k těm, kteří se nespokojí s už dosaženým, i pro vás mám řešení.

Poskytnu jako základ věrnostní program, protože věrný zákazník je základem prosperity, data o něm pak základem pozorné péče.

K němu jsem přidal unikátní nástroj aktivní prodej, založený na mých vědomostech a zkušenostech z oblasti malého a středního podnikání. Návody, rady a informace se k vám dostanou prostřednictvím newsletteru Tipy@Triky, které každý majitel programu dostává pravidelně e-mailem zdarma..


Aktivní prodej s Tipy@Triky a věrnostním programem Cashback World vám také zajistí

  • vlastní věrnostní karty a přehled o nákupech zákazníků pro potřeby aktivního prodeje
  • přivedení zákazníků přes mobilní aplikaci
  • využití mých zkušeností a vědomostí, coby předního odborníka na malé a střední podnikání

 Stáhněte si další informace


  Cena už od 7.990 Kč


Bude užitečný i vám?

Rád vám ukážu, jak vám tento program bude užitečný a vezmu s sebou pro vás také bezplatnou podnikatelskou příručku. Napište si o ni:

Informace o nakládání s osobními daty zde.