Jak se stát hvězdou prodejny

Problémem dnešních obchodníků není sehnat zboží, které by se zákazníkům líbilo. To má v současnosti téměř každý, včetně vaší konkurence. Problémem je toto zboží prodat. A to často záleží na prodavačích, na jejich připravenosti a dovednostech. Prodavačích, kteří jsou hvězdou prodejny.

Kniha Jak být hvězdou prodejny zkušeného autora, poradce a školitele Martina Mišíka je určena prodavačům. Jednoduše a srozumitelně popisuje „maličkosti“, které v konečném důsledku přinášejí podstatně větší tržby.

Před rokem 1989 patřilo mnoho druhů zboží k tzv. „podpultovkám“. Nebylo si z čeho vybrat. Když jsem si šel koupit manšestráky, které jsem tehdy rád nosil, nenabídli mi na výběr pět značek, ale pět barev. V prodejně vládl prodavač. Zákazník byl vděčný, když se po známosti dozvěděl, kdy přijde nové zboží. A pak se několik hodin před otevřením prodejny postavil do fronty s nadějí, že se na něho konečně usměje štěstí. Ale časy se změnily.

Dnes má zákazník téměř nekonečný výběr. Možná jen pár metrů od vaší prodejny nabízí jiná podobné zboží, jako máte vy. Konkurence číhá doslova na každém rohu. Když zákazník nekoupí u vás, nakoupí někde jinde (viz Proč vám odcházejí zákazníci a co s tím). A ke všemu raketovým tempem roste prodej na internetu…

V této situaci potřebuje majitel prodejny skutečně kvalifikovaný personál, aby obstál. Apatičtí podavači nezvýší tržby, ani vás neodliší od konkurence. Je potřeba mít prodavače, kteří se zákazníky komunikují na profesionální úrovni a dokáží vést prodejní dialog. Kteří jsou hvězdou prodejny. A v tom vám pomůže tato publikace.

Kniha, která vyšla ve slovenštině pod názvem Ako byť hviezdou v PREDAJNI, se brzy vyprodala. Autor připravuje nejen její dotisk, ale i překlad do češtiny. Máte exkluzivní možnost stáhnout si zdarma obsáhlou ukázku ve slovenštině, zahrnující takřka polovinu knihy. A až bude k dispozici české vydání, pošleme vám informaci.

Stáhněte si zdarma ukázku z knihy Ako byť hviezdou v PREDAJNI