Umění riskovat

Umění riskovat Bojíte se? Asi málokdo na tuto otázku odpoví jednoznačně negativně. Každý máme z něčeho strach. A v řadě případů je to i dobře, protože hřbitovy jsou plné hrdinů. Jenže mnohé z našich strachů a obav už tak dobré nejsou - často jsou právě obavy z rizika tím, co nám brání ve splnění našich tužeb a přání. Kniha Kayt Sukel je úžasnou příručkou pro všechny, kdo se chtějí naučit "inteligentně riskovat" - tedy najít odvahu k opuštění komfortní zóny a vyrazit za svými sny. Pokud tedy přemýšlíte ne jak se rozhodnout, ale jestli se vůbec rozhodnout, můžete se zde inspirovat.

Autorka mluvila s mnoha "hazardéry" - ať už se jedná o příslušníka speciálních jednotek, extrémní horolezkyni či profesionálního hráče pokeru - a snažila se zjistit, jakým způsobem tito lidé zvládají pro běžné smrtelníky nepředstavitelnou míru rizika. Ukazuje se, že tito lidé vlastně tolik neriskují - jsou totiž na riziko perfektně připraveni. A připravit se na svá "malá" rizika můžete po přečtení knihy  Umění riskovat i vy.

žárovka"Ze všech smutných slov jazyka či pera nejsmutnější jsou: Mohlo to být!" napsal básník John Greenleaf Whittier. Usilujme o to, abychom je jednou s hořkostí nemuseli vyslovit, až budeme zpětně hodnotit svůj život. Dobré příležitosti se nenabízejí věčně a na každém rohu. A jednou z nich je určitě Škola milionářů. Zjistěte o ní více


Umíte riskovat?

 Riziko nemusí být chápáno jen jako ztráta peněz, zdraví nebo života. Většina lidí nechce ani riskovat, že by se pustili do něčeho, co by se jim potom možná nepovedlo. Mnoho příležitostí pak zůstává „nevyzvednuto“. V případě spolupráce na programu PARTNER PLUS vám ztráta peněz nehrozí. Zato jich můžete hodně získat. Stojí to za riziko? To posuďte sami.

  Komentáře: Vyplatilo se vám riskovat?

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novinách