Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů

 

Kniha Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů je určena zejména manažerům, obchodníkům a podnikatelům, zkrátka těm, kteří jsou denně ve styku s lidmi (ať už se zákazníky nebo svými spolupracovníky). Přidejte do dialogu trochu lidskosti.

 
Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů
 
Naučte se vyprávět příběhy a žasněte nad tím, jak je snadné ostatní nejen přesvědčovat a ovlivňovat, což prozrazuje titul této knihy, ale také: - získat důvěru ostatních - přitáhnout pozornost - inspirovat a motivovat druhé - usměrnit skupinová rozhodnutí - dát informacím smysl, který by holá fakta nikdy dát nemohla.

Annette Simmons vás v knize Přesvědčujte a ovlivňujte pomocí příběhů provede jednotlivými kroky, které vám pomohou najít, vytvořit a také co nejefektivněji používat vaše vlastní příběhy typu: - Kdo jsem? a Proč jsem tady? - Lidé o vás potřebují něco vědět, než vám začnou důvěřovat. Ukažte, že oplýváte kvalitami, které vaši posluchači hledají. - Učení - Změňte chování ostatních snáze než udělováním rad. - Vize - Vidina krásné a zajímavé budoucnosti okamžitě zmenší současné problémy. - Hodnoty v praxi - Hodnoty jsou subjektivní. Ukažte, co daná hodnota znamená právě pro vás. - Vím, co si myslíš - Odhalte tajná podezření vašich posluchačů a vzápětí jejich pochybnosti vyvraťte.


Dobré? Sdílejte na sociálních sítích:

Zaregistrujte se k odběru newsletterů Intuitivního marketingu