Příručky pro podnikatele

Průvodci na cestě k podnikatelské spokojenosti
 

Poznatky z 25 let praxe ve vašich rukou

Ze své letité praxe vím, že většinu menších podnikatelů tíží jeden problém. Vědomostí je hromada, ale jak se v té hromadě vyznat? Zvlášť když na to nemáte čas, musíte vyplňovat úřední „lejstra“, chystat se na kontrolu a řešit problémy s personálem. Odborníci sice doporučují co nejčastěji si projít prodejnu nebo podnik, případně se postavit bokem a sledovat, jak se chovají zákazníci (naposledy jsem to četl v knize Chytře vedená prodejna). Jenže i když na to budete mít čas, nikdo nezaručí, že si všimnete všeho.

Existuje totiž něco, čemu se říká „provozní slepota“. Trpíme ji všichni, kdo neměníme prostředí každý týden. Hromada vědomostí, kterou nedokážeme roztřídit, nám v tom nepomůže. Snad kdyby byl nějaký průvodce, jako ten, co kráčí v čele turistů a ukazuje jim, co by neměli přehlédnout. A právě takového průvodce teď můžete mít.

Nebude vám do ničeho mluvit, protože je papírový. Nebude vás honit, aby se všechno stihlo za hodinu. Můžete si z něj vybrat, co se vám hodí, nebo co potřebujete právě teď. Je to zkrátka přítel, který je vždy po ruce, když ho potřebujete.

Se samoobslužnou příručkou:

  • můžete procházet vaší prodejnou nebo podnikem a všímat si toho, co jste možná dřív přehlédli
  • vyhodnotit, co je pro vás důležité
  • využít návody a vylepšit chod prodejny či podniku


Proč je právě teď dobré mít samoobslužné příručky

Příručka vylepšete si prodejnuK čemu ale tyto příručky potřebujete? Jsou součástí programu PARTNER PLUS, průvodce na cestě k pohodovému podnikání. Většina podnikatelů by se chtěla zbavit stresu, obav, dřiny od rána do večera, kterou jako by nikdo ani nechtěl ocenit. Je to ale možné? Zkušenosti podnikatelů mnoha generací, včetně těch současných, říkají, co je nejdůležitější: „Mít věci ve svých rukou, pod kontrolou.“ Kdo má své podnikání pod kontrolou, ten se nebojí, co přijde zítra a nemá špatné spaní.

Myslíme na desetitisíce a statisíce českých a slovenských podnikatelů, kteří ještě špatné spaní mají a obávají se zítřka. Pro každého z nich je tu program PARTNER PLUS jako průvodce na cestě k pohodě v podnikání. A samoobslužné příručky jsou jeho hlavním nástrojem.
 

 Stáhněte si rozsáhlou ukázku samoobslužné příručky "Vylepšete si svoji prodejnu"

 

 Nebo si stáhněte ukázku "Vylepšete si svůj podnik" (pro hospody, restaurace, kavárny a cukrárny)


Zahrnuty v ceně programu PARTNER PLUS

Samoobslužné příručky ve spojení s programem PARTNER PLUS vám umožní krok za krokem postupovat cestou k menšímu stresu a větší pohodě v podnikání. Na začátku dostanete jako první publikaci "Vylepšete si svoji prodejnu" (pro oblast obchodu a služeb) nebo "Vylepšete si svůj podnik" (pro oblast stravování) a pak vás čekají další publikace, ale také knihy, školení a osobní poradenství.

 Stáhněte si brožuru o programu PARTNER PLUS (s informací, jak do 30. 9. získat samoobslužnou příručku zdarma)


Jak získat tohoto užitečného průvodce?

Samoobslužné příručky spolu s dalšími nástroji a podporou v programu PARTNER PLUS vám pomohou zlepšovat vaši prodejnu nebo podnik, snižovat stres a zvyšovat pohodu. Vládněte na 100 % svému podnikání a nemusíte se obávat, co přijde zítra. Kontaktujte nás a my vám vysvětlíme, jak na to:

Informace o nakládání s osobními daty zde.