Samoobslužné příručky pro podnikatele

Samoobslužné příručky pro podnikatele
 

Vědomosti z 25 let praxe ve vašich rukách

Tři roky jsem vymýšlel, jak všechny své vědomosti, nashromážděné za 25 let praxe, dostal k vám tak, abyste nemuseli čekat, až přijdu, zkušeným okem zhodnotím vaši prodejnu, restauraci nebo provozovnu a doporučím vám, co vylepšit. Někdo to ani nemá rád, aby mu cizí říkal, co má dělat. Tak vznikly samoobslužné příručky.

Se samoobslužnou příručkou se stáváte svým vlastním poradcem. S její pomocí totiž:

  • zjistíte, co a jak ovlivňuje výši vašich tržeb
  • zhodnotíte a obodujete si současný stav
  • podle návodů pak posílíte slabší místa a dosáhnete zvýšení příjmů

 

 Stáhněte si rozsáhlou ukázku samoobslužné příručky "Vylepšete si svoji prodejnu"

 

 Nebo si stáhněte ukázku "Vylepšete si svůj podnik" (pro hospody, restaurace, kavárny a cukrárny)


Proč je právě teď dobré mít samoobslužné příručky

K čemu ale takové poradenství a vědomosti vlastně potřebujete? Protože všude kolem je konkurence, často větší a silnější, a ještě ke všemu dále posiluje. Každý rok skončí řada malých prodejen a v roce 2017 to postihlo každou desátou hospodu a stovky maloobchodníků. Navíc stojíme na prahu významné změny, možná nejdůležitější revoluce v obchodu od té doby, co se objevila první samoobsluha. Místo zboží se začíná prodávat nákupní zážitek. Zní to možná trochu zvláštně, ale nejde o marketingový výmysl, tato změna už se děje, bohužel zatím hlavně v řetězcích. Všichni už teď mají stejné zboží za skoro stejné ceny. Zbožím ani cenami se tedy od konkurence neodlišíte. Trávit většinu času sháněním zboží a jeho naceňováním je neproduktivní. Je třeba začít fungovat jinak a je třeba vědět jak.

"Než přišly moje samoobslužné příručky, takové vědomosti malému a střednímu podnikání chyběly.

Pro menší podnikatele je tento trend dokonce výhodou, protože vyžaduje osobnější přístup k zákazníkům, a to vy umíte. Ale je potřeba vědět, jak na to, a než přišly moje samoobslužné příručky, takové vědomosti malému a střednímu podnikání chyběly. Proto jsou dnes řetězce dál než tradiční obchod nebo oblast tradičního stravování a služeb. Ale můžete je dohnat i předehnat.


Zahrnuty v ceně programu PARTNER PLUS

Samoobslužné příručky ve spojení s programem PARTNER PLUS vám umožní držet krok s velkou konkurencí. Na začátku dostanete jako první publikaci "Vylepšete si svoji prodejnu" (pro oblast obchodu a služeb) nebo "Vylepšete si svůj podnik" (pro oblast stravování) a pak vás čekají další publikace, ale také knihy, školení a osobní poradenství.

 Stáhněte si brožuru o programu PARTNER PLUS (s informací, jak do 30. 9. získat samoobslužnou příručku zdarma)


Jak zvýšit tržby v průměru o 30 %?

Samoobslužné příručky spolu s dalšími nástroji a podporou v programu PARTNER PLUS vám pomohou významně zvýšit tržby. Protože neslibuji nemožné, můžete se osobně přesvědčit, jak vypadá klíč ke zvyšování tržeb a že navýšit vaše tržby v průměru o 30 % je reálné. Napište nám a my vám osobně ukážeme, jak to děláme.

Informace o nakládání s osobními daty zde.