Co je to intuitivní marketing

Co je to intuitivní marketingKoncepci intuitivního marketingu jsem vytvořil v roce 2003, kdy o ní vyšla první kniha. Za tu dobu pronikla do univerzitních knihoven, nejen v České republice, a přednáší se o ní na vysokých školách. Philip Kotler, světová marketingová autorita, ji označil za vhodné řešení pro konkurenceschopnost menších podniků. Ale především slouží tisícům menších a středních podnikatelů, kterým do vzniku intuitivního marketingu scházela koncepce odpovídající jejich praktickým potřebám. Na základech intuitivního marketingu pak stavím nová řešení, která reagují na aktuální požadavky doby, naposledy unikátní program PARTNER PLUS se samoobslužnými interaktivními publikacemi.

I tento web a články na něm jsou důkazem, že intuitivní marketing se vyvíjí a vstřebává nejmodernější poznatky tak, abyste je mohli okamžitě používat. Svět a zejména technologie se rychle mění a intuitivní marketing má odpovědi na současné potřeby.

Philip Kotler, světová marketingová autorita: "Intuitivní marketing je vhodné řešení pro konkurenceschopnost menších podniků"


Co je intuitivní marketing

Jedná se o unikátní podnikatelskou, marketingovou a prodejní koncepci, určenou zejména menším a středním podnikatelům. Redaktor Vlastimil Grus, který knihu o intuitivním marketingu poprvé připravoval k vydání, nazval tuto koncepci "marketingem s lidskou tváří", což je velmi výstižné.

Jde tedy o přístup k podnikání, marketingu a prodeji, který je orientován na zákazníka a dobré vztahy k němu. Jednou z jeho důležitých zásad je osobní přístup. Někdy může budit obavu, že si v tom nerozumí s moderními technologiemi. Ale neosobní automatizace a záplavy nevyžádaných e-mailů přece nejsou tím nejlepším, co nám může pokrok poskytnout. Vývoj směřuje právě k tomu, abychom mohli internet využít k zaměření až na jediného zákazníka. A v tom je intuitivní marketing stále na čele.

Žádnou jinou podobnou koncepci, jako je intuitivní marketing, nenajdete. Intuitivní marketing je jediným podnikatelským návodem určeným výhradně menším podnikatelům.


Jak se o něm dozvědět více:

Přečtěte si nejnovější vydání knihy Intuitivní marketing

Stáhněte si zdarma e-booky, které rozvíjejí principy intuitivního marketingu

Zajímejte se o přínosy jedinečného programu PARTNER PLUS, který je postaven na zásadách intuitivního marketingu

Kontaktujte mě


Další informace

Více o intuitivním marketingu na Wikipedii

V blogu Intuitivního marketingu najdete moje další články z oblasti marketingu, komunikace, managementu a prodeje.

 


Nastavte si podnikání