PARTNER PLUS do 30. 6. za poloviční cenu i zdarma

PARTNER PLUS na 3 měsíce za poloviční cenu i zdarmaZákladní věrnostní program zdarma. Lepší verze, která umožňuje vydávat vlastní věrnostní karty, za poloviční cenu. Profesionální varianta také za poloviční cenu a ke všemu ještě s řešením pro e-shop. K tomu všemu neomezená podpora podnikatele v oblasti marketingu a aktivního prodeje. Vypadá to příliš fantasticky? Také to fantastické je. Tento balíček programu PARTNER PLUS můžete získat v časově omezené nabídce, která končí 30. 6. 2018. Máte tedy jen krátkou dobu na to, abyste si bezplatně vyzkoušeli fungování programu a pak využili lepší verzi.

Software Cashback Soulitions, který je technickým základem programu PARTNER PLUS (druhou část tvoří know-how umožňující navýšit tržby v průměru o 30 %) přichází se sice časově omezenou, ale velmi zajímavou nabídkou.


Zdarma i za poloviční cenu

Varianta LIGHT, která umožňuje jen přijímat věrnostní karty, spadla dočasně z původní ceny 8.200 Kč na nulu. Můžete ji použít k tomu, abyste si vyzkoušeli, jak program funguje a co poskytuje.

Varianta BASIC (běžná cena 16.500 Kč) je do 30. 6. za polovinu. Tento program už umožňuje vydávat vlastní věrnostní karty a registrovat zákazníky. Je vhodný pro většinu obchodníků.

Varianta PROFESSIONAL (běžná cena 24.700 Kč) je dočasně také za polovinu. Tento program je vhodný pro větší firmy pracujícími šířeji s daty. Obsahuje i řešení pro e-shop.

A k tomu všem získáváte bez navýšení ceny know-how z oblasti marketingu a aktivního prodeje, které dokáže zvýšit vaše tržby. Zejména:

  • speciální příručky
  • odborné knihy
  • školení podnikatelů a zaměstnanců
  • poradenství
  • atd.

My o podpoře malého a středního podnikání jen nemluvíme, ale skutečně ji děláme.

 Více o programu PARTNER PLUS a kontaktní formulář

 

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novináchInspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou. 
Informace o nakládání s osobními daty zde.
 

Využijte tyto užitečné nástroje: