Jedinečné interaktivní publikace: Raďte si sami

Jedinečné interaktivní publikace: Raďte si samiVe čtvrtek 12. října jsem v Praze představil nový základ programu PARTNER PLUS, který mohu bez uzardění nazvat originálním a převratným. Vytvořil jsem systém, který jak doufám pomůže tisícům a desetitisícům podnikatelů vylepšit výsledky a dosáhnout cílů, se kterými do podnikání vstupovali. Tento systém je "samoobsluha". Samoobsluhu samozřejmě známe, například z prodejen. Ale až doteď nic takového neexistovalo v oblasti rozvoje podnikání a poradenství. Od října 2017 může být každý (zatím) český a slovenský podnikatel sám sobě kvalifikovaným konzultantem.

PARTNER PLUS nabízí partnerům komplexní marketingově-podnikatelský systém. Jeho součástí je program zajišťující loajalitu zákazníků a poskytující informace a data potřebné pro řízení vztahů se zákazníky a marketing. Druhou částí je pak rozsáhlá podnikatelská a marketingová podpora, kdy partnerům předávám unikátní know-how, vědomosti a nástroje. A to za velmi příznivých a pro každého podnikatele dostupných cenových podmínek.

 Více o PARTNER PLUS

Přestože všechno fungovalo tak jak má, jedna věc mi dělala starosti. Původní koncept obsahuje dodávku odborných knih, školení, informace o novinkách v oboru a také osobní poradenství tam, kde je to zapotřebí. Zjistil jsem ale, že podnikatelé často nemají čas, a ne každý má rád, když mu někdo - i když jde o odborníka - ukazuje chyby. Bylo potřeba přijít s nástrojem, který umožní zhodnotit si své podnikání vlastním pohledem a ve vhodném čase.

Tak vznikla řada interaktivních publikací, které vám umožní nejen "samoobslužně" posoudit své podnikání a jeho možné rezervy, ale také působí jako nenásilné rady či spíše inspirace. Není k tomu zapotřebí žádných zvláštních znalostí a zvládne to každý. S těmito publikacemi se stanete sám sobě podnikatelským poradcem a podporovatelem svého úspěchu.


Vědomosti všem

V současnosti jsou pro vás připraveny základní publikace "Otestujte si svoji prodejnu" pro oblast maloobchodu, "Otestujte si svůj podnik" pro stravovací podniky, dále pak "Pět smyslů v prodejně" a "Jak myslí zákazník". Základní publikaci "Otestujte si svoji prodejnu" nebo "Otestujte si svůj podnik" dostanete zdarma při naší první návštěvě u vás. Stačí nás kontaktovat a my vám všechny funkce PARTNER PLUS předvedeme a základní publikaci vám předáme.
 

Stáhněte si ukázku interaktivní pulikace
 

Jestliže měl PARTNER PLUS před touto inovací výjimečnou pozici, s interaktivními publikacemi jako základem už je jediný a nemá v české a slovenské oblasti srovnání. Jsem rád, že jsem našel cestu, jak své rozsáhlé vědomosti předat tam, kde jsou užitečné, a přitom za ně nepožadovat vysoké sumy, jak je to u podnikatelského poradenství běžné. Informace, které bylo dosud zvykem skrývat a draze prodávat, se tak dostávají ke všem, kdo je potřebují.

 Přesvědčte se o tom
 

 

Seznamte se s trojlístkem úspěšných: