Investice, která se do týdne vrátí

Investice, která se do týdne vrátíPříručka  Vylepšete si prodejnu dokáže něco, co jiné publikace neumí. Když ji vezmete do ruky a podejdete s ní prodejnou, ukáže vám místa a činnosti, které můžete vylepšit. Hned potom v ní najdete tipy, jak to udělat. A když navýšíte tržby, můžete začít znovu a pátrat po dalších příležitostech. Rady, které v tomto průvodci prodejnou najdete, nevyžadují investice a dlouhý čas. Většinu z postupů a úprav, které vám příručka doporučí, zvládnete během několika dní. Výsledky se projeví takřka hned a cena, kterou za příručku zaplatíte, se do týdne vrátí.

Uděláte s tímto průvodcem v ruce pár kroků prodejnou a máte na něj vyděláno. Dojdete na konec a máte tolik inspirace, že můžete zvýšit tržby až o 30 %.

Pořiďte si proto příručku "Vylepšete si prodejnu" hned, ať s ní můžete začít pracovat a objevovat místa, kde můžete být ještě lepší. Nezáleží na tom, jak dlouho už maloobchod děláte. Komplexnost přístupu a inspirativnost oceňují i "staří praktici". Však je také tento průvodce založený na více jak 25 letech konkrétní praxe.

 Pořiďte si příručku Vylepšete si prodejnu

 

Intuitivní noviny

Každý měsíc vám pošlu emailem originální čerstvou dávku inspirace v Intuitivních novináchInspirace ze Školy milionářů

Jednou za měsíc inspirace pro každého, kdo chce stát pevně na vlastních nohou. 
Informace o nakládání s osobními daty zde.