Aktuality

To-Do List: Na nic nečekejte a staňte se značkou

To-Do List: Na nic nečekejte a staňte se značkou s intuitivním marketingemUž je to hodně let, co jsem se rozhodl pozvat jednu dívku na rande. Jenže se mi zdálo, že mám zrovna moc nakrátko ostříhané vlasy. Tak jsem čekal, až dorostou. Pak se mi vyrazily na tváři vřídky. Praskly mi moje oblíbené kalhoty. Až jsem se nakonec odhodlal k činu. Potkal jsem ji před školou. Vedla se za ruku s mým spolužákem. Ale co s tím, když to někdo opakuje celý život?

To-Do List: Najděte a odstraňte překážky

Najděte a odstraňte překážky, které zákazníkům brání v nakupování, a zvýšíte prodejPřed pár lety jsem si od jedné firmy objednal zboží s platbou na dobírku. Místo očekávaného balíčku mi přišel doporučenou poštou návrh kupní smlouvy, který prý musím podepsat, poslat zpět a potom teprve dostanu zboží. Když jsem se ve firmě zeptal, proč takto nesmyslně obtěžují zákazníky, řekli mi, že ten postup mají v ISO normě a musí se jím tedy řídit. Norma byla víc než zákazník.

Podcast: 7 důvodů, proč nezbohatnete v zaměstnání

Podcast ze Školy milionářů: 7 důvodů, proč nezbohatnete v zaměstnáníVětšina lidí je zaměstnána. Jejich platy nejsou zrovna moc vysoké, někdy jen na uživení. Obvykle se s tím smíří, ale někteří sní o tom, že se jednou stanou milionáři. Dá se toho v pracovním poměru dosáhnout? V tomto podcastu, prvním díle Školy milionářů, říkám, že je to jen velmi málo pravděpodobné, ba nemožné. A přináším hned sedm důvodů, proč to tak je.

To-Do List: Začněte už dnes vzdělávat své prodavače

Jak vzdělávat své prodavačeŽe by na moderních obráběcích strojích s elektronickým ovládáním pracovali dělníci bez náležitého vzdělání, že by účetnictví dělali lidé účetními zásadami nedotčení, že by šofér tramvaje neměl řidičské oprávnění - to by jistě nikoho nenapadlo. Hrozila by přece značná škoda! Ale co nekvalifikovaní prodavači a prodavačky? Z tohoto pohledu se zdá být jejich chování neškodné. Když prodají něco špatně, tak to přece napraví a je to.

23. Samoška tu bude cobydup

23. Samoška tu bude cobydup23. Samoška už se blíží (5. - 6.6. v Praze) a já tu mám pro vás výběr z programu. Na prvním místě vám Kateřina Cajthamlová ukáže, jak naučit zákazníky kupovat zdravé potraviny. A doufám, že i prozradí, co to vlastně zdravé potraviny jsou. Protože ne všechny informace, se kterými se setkáme, jsou pravdivé a je také potřeba odlišit skutečný užitek a módní pózu.

Stránky