Přijďte na Den Školy milionářů - už se to blíží!

Přijďte na Den Školy milionářůKaždý z nás má nějaké životní sny, které ještě nestačil proměnit ve skutečnost. Může to být z důvodu nerozhodnosti, nedostatku peněz nebo prostě proto, že k tomu zatím schází vhodné nástroje a příležitosti. Možná něco z toho pro sebe objevíte a získáte na Dni Školy milionářů. Je to takový den otevřených dveří, ačkoliv škola nemá budovu. Přesto můžete nahlédnout pod pokličku, seznámit se se mnou a s obsahem práce a učení, které škola naplňuje. Ve čtvrtek 12. 10. na vás v Praze na Žižkově čeká podvečerní prezentace a předtím máte možnost individuálních konzultací.

Škola milionářů je inspirována Baťovou školou práce, která byla založena především na praxi. A jak víme, vycházely z ní pozoruhodné osobnosti, lidé, kteří se nelekli žádné výzvy a o kterých se dá říci, že si své sny plnili na 100 %. Ve Škole milionářů je tou praxí podpora malých a středních podnikatelů s využitím programu PARTNER PLUS. Nejenže tak pomáháme dobré věci, ale také dobře vyděláváme. Můžeme se tedy hrdě hlásit k Baťovu názoru, že obchodníci "měli by mnohem větší úspěch, kdyby se namáhali také přemýšlením, jak zvýšiti zisky svých obchodních přátel a vydělávat s nimi".

Pevně věřím, že takto můžeme prospět jak tisícům českých podnikatelů, tak sami sobě. A chci vás o tom přesvědčit především na podvečerní prezentaci.

 Více o Škole milionářů

Prezentace bude ve čtvrtek 12. října od 18 do 20 hodin (plus hodina na případné individuální otázky) ve školící místnosti Pracovny (Vlkova 36, Praha 3 - Žižkov). Připravují tam mimořádně dobrou kávu a k ní dostanete něco sladkého. Vstup je zdarma, takže se stačí zaregistrovat, ať s vámi počítáme (viz formulář na konci stránky).

Mezi 10. a 17. hodinou mám pak čas pro ty, kteří chtějí využít mé přítomnosti v Praze a promluvit si o věcech týkajících se Školy milionářů osobně. Pokud se budete chtít takto setkat, pošlete mi zprávu na e-mail toman@intuitivnimarketing.cz

Pozvánku zakončím svým oblíbeným citátem od Johna Greenleafa Whittiera: "Ze všech smutných slov jazyka či pera nejsmutnější jsou: Mohlo to být!". Pojďte a přesvědčte se, že to může být.
 

Zúčastním se prezentace Školy milionářů 12. 10. od 18 hodin: