PARTNER PLUS - pro malé a střední podnikání

PARTNER PLUS nabízí partnerům komplexní marketingově-podnikatelský systém. Jeho součástí je program zajišťující loajalitu zákazníků a poskytující informace a data potřebné pro řízení vztahů se zákazníky a marketing. Druhou částí je pak rozsáhlá podnikatelská a marketingová podpora, kdy partnerům předávám unikátní know-how, vědomosti a nástroje. A to za velmi příznivých a pro každého podnikatele dostupných cenových podmínek. Toto nastavení spolu s originálními nástroji umožňuje získávat více zákazníků, udržet si jejich věrnost a zvyšovat tržby.

Základem know-how, které je součástí programu, jsou interaktivní publikace. To jsou pomůcky, které vám umožní nejen „samoobslužně“ posoudit své podnikání a jeho možné rezervy, ale také působí jako nenásilné rady či spíše inspirace. Není k tomu zapotřebí žádných zvláštních znalostí a zvládne to každý. S těmito publikacemi se stanete sám sobě podnikatelským poradcem a podporovatelem svého úspěchu. Na ně pak navazují dodávky odborných knih, školení a přísun aktuálních informací.

PARTNER PLUS - pro malé a střední podnikání
 

Nyní jsou pro vás připraveny základní publikace „Otestujte si svoji prodejnu“ pro oblast maloobchodu, „Otestujte si svůj podnik“ pro stravovací podniky, dále pak „Pět smyslů v prodejně“ a „Jak myslí zákazník“. Základní publikaci „Otestujte si svoji prodejnu“ nebo „Otestujte si svůj podnik“ dostanete zdarma při naší první návštěvě u vás. Stačí nás kontaktovat a my vám všechny funkce PARTNER PLUS předvedeme a základní publikaci vám předáme.

 Stáhněte si rozsáhlou ukázku samooblužné interaktivní publikace "Otestujte si svoji prodejnu"

 Nebo si stáhněte ukázku "Otestujte si svůj podnik" (pro hospody a restaurace)


Založeno na intuitivním marketingu

Podpora je založena na unikátní koncepci s názvem intuitivní marketing, přizpůsobené potřebám malého a středního podnikání. Je mimo jiné také jedinou českou koncepcí, o které se učí na vysokých školách a která slouží tisícům podnikatelů. Napsal jsem o ni 5 knih (a 3 další k tomu), přednáším o ní a radím v jejím duchu malým firmám i nadnárodním společnostem. A to všechno jsem vložil do programu PARTNER PLUS.


Inspirováno Baťou

Program je inspirován těmi nejlepšími zkušenostmi z organizování prodejen a služeb předválečné firmy Baťa, které dosahovaly vysoce nadprůměrných výsledků ve srovnání s konkurencí, a obecně podnikatelskými zásadami Tomáše Bati.


Jak se stát partnerem

Staňte se partnerem organizace vedené jedním z nejvýznamnějších odborníků na malé a střední podnikání a tradiční maloobchod u nás. Budu vás dlouhodobě podporovat ve vašem úsilí uhájit si své místo na trhu. Váš úspěch je i mým úspěchem. Jsem rád, že jsem našel cestu, jak své rozsáhlé vědomosti předat tam, kde jsou užitečné, a přitom za ně nepožadovat vysoké sumy, jak je to u podnikatelského poradenství běžné. Informace, které bylo dosud zvykem skrývat a draze prodávat, se tak dostávají ke všem, kdo je potřebují.

 

Nepřehlédněte: Program PARTNER PLUS není v rozporu s členstvím v jiných partnerstvích a aliancích a nenahrazuje je. Můžete proto do něj bez obav vstoupit, i když už patříte do nějaké aliance, společenství nebo řetězce.
 

Jednoduchý kontakt Otestujte si své podnikání Pomáháme vám růst 100% záruka spokojenost
Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo zavolejte některému z našich marketérů. Sejdeme se u vás a ukážeme vám, jak program reálně zvyšuje tržby.
 
Na první schůzce od nás dostanete zdarma 130tistránkovou samoobslužnou interaktivní knihu "Otestujte si svoji prodejnu" nebo "Otestujte si svůj podnik". Jakmile budete mít program, začneme vás podporovat, aby vaše tržby rostly. Máme k tomu celou řadu nástrojů, od samoobslužných knih až po školení.
 
Garantujeme 100 % spokojenost. Pokud do roka zjistíte, že program PARTNER PLUS vám nevyhovuje a nechcete ho, vrátíme vám celou pořizovací částku.
 


Chcete vědět, jak zvýšit výkonnost svého podnikání v průměru o 30 %?

Napište nám, že máte zájem se o programu dozvědět více, a my Vám osobně vysvětlíme všechny podrobnosti, ať se můžete rozhodnout, jak užitečný program pro vás je, a při té příležitosti vám předáme první samoobslužnou interaktivní publikaci. Máme teď sice hodně práce a informačních schůzek, ale budeme se snažit setkat se s vámi co nejdříve.

Chci publikaci „Otestujte si svoji prodejnu“ nebo „Otestujte si svůj podnik“ zdarma a informace o programu PARTNER PLUS co nejdříve:

Kam dál a co by vás mohlo zajímat: