Stáhněte si: Mýty, nepravdy i pravdy o EET

   aktuality

Stáhněte si: Mýty, nepravdy i pravdy o EETDá se EET vyhnout tím, že si založíte spolek nebo otevřete restauraci ve vyřazeném letadle? Můžete se obejít bez internetového připojení a tiskárny? Smí se za vydání účtenky vybírat poplatek? Proč někteří dodavatelé mají paušál a jiní ne? A za co můžete dostat nejen milionové pokuty, ale dokonce být trestně stíháni? Na všechny tyto otázky a mnoho dalších odpovídá nová e-kniha Mýty, nepravdy i pravdy o EET, kterou si nyní můžete bezplatně stáhnout. Pokud si opravdu chcete zodpovědně vybrat, jaké řešení pro EET a od koho si pořídit, bez této příručky se neobejdete.

Stačí se v těchto dnech podívat na Facebook a najdete tam spoustu stížností podnikatelů z první vlny. Některá zařízení pro EET nefungují, jiná neposkytují to, co od nich uživatelé očekávali. Mizí data, tisknou se špatně účtenky a neodesílá se to, co by mělo. A to ještě nezačaly pořádně chodit kontroly. Málokdo například ví, že může vedle finančních inspektorů očekávat i kontrolory z Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo ČOI.

Těžko můžete argumentovat, že na idnes.cz psali, že se to nemusí.

Na internetu samozřejmě najdete řadu informací, zvláště takových, se kterými prý ušetříte. Ale můžete jim věřit? Jeden příklad za všechny: Druhého prosince 2016 přinesl web idnes.cz rozhovor s programátorem, který nabízí aplikaci pro EET bez nutnosti tisknout účtenku. Novinář si zřejmě nezjistil, že už asi týden předtím vydala Finanční správa metodiku, ve které se říká, že pokud zákazník chce papírovou účtenku, podnikatel mu ji musí dát (ještě se k tomu vrátím podrobněji).
Představte si, že si na základě takové zprávy pořídíte zařízení bez tiskárny, mnete si ruce, jak jste ušetřili, a za pár dnů přijde kontrola a požádá vás o účtenku. Těžko můžete argumentovat, že na idnes.cz psali, že se to nemusí. I když jde o noviny pana Babiše.

Věrný zákazník je terno

Věrnostní programSvé zákazníky máte určitě rádi a chcete, aby se k vám vraceli. Má to ale i své ekonomické výhody. Získat nového zákazníka je až 10x nákladnější než si udržet toho, kterého máte. A co je hlavní, věrné zákazníky nemusíte přesvědčovat, že jste dobří. Oni už to vědí. Jak na to

Než tedy začnete uvažovat, jaký systém pro EET si ve druhé vlně pořídit, přečtěte si nejdříve e-book Mýty, nepravdy i pravdy o EET. Stáhnout si ho můžete zdarma:

Stáhnout: Mýty, nepravdy i pravdy o EET
 

Poznejte své šance!