Aktuality

Franchise Club: Jak mexická restaurace splnila v Česku americký sen

Franchise Club: Jak mexická restaurace splnila v Česku americký senPřijďte si do ve středu 22. května Franchise Clubu poslechnout příběh o tom, jak v Praze žijící Američan po léta vytrvale snil svůj "americký sen" … Až jednou si povšiml hřbetu dosti silné "mexické vlny" valící se tiše z Ameriky do Evropy. Obratně na ni naskočil a začal na ni surfovat. A doteď se na ní veze, sice občas trochu balancuje, ale stále drží směr a nabírá rychlost.

23. Samoška tu bude cobydup

23. Samoška tu bude cobydup23. Samoška už se blíží (5. - 6.6. v Praze) a já tu mám pro vás výběr z programu. Na prvním místě vám Kateřina Cajthamlová ukáže, jak naučit zákazníky kupovat zdravé potraviny. A doufám, že i prozradí, co to vlastně zdravé potraviny jsou. Protože ne všechny informace, se kterými se setkáme, jsou pravdivé a je také potřeba odlišit skutečný užitek a módní pózu.

Podcast: Aby vás nakupování bavilo

Celý život nakupujeme. Každý den. Věci, které nutně potřebujeme, i zbytečnosti, co nám udělají radost. Platíme za nákup v supermarketu, za oběd v restauraci a ostříhání u kadeřníka. Za benzín, abychom tam dojeli. A občas si musíme koupit i to auto. Ale víc jak polovina lidí se při nakupování nudí. To je špatně. Když už nakupovat musíme, tak si to užijme a bavme se při tom.

I vy můžete získat Zlatý kupón

I vy můžete získat Zlatý kupón"A mám to zadarmo!" Pamatujete si tu hlášku z reklamy, která šla před pár lety? Brzy budete mít možnost vykřiknout to i vy, pokud získáte Zlatý kupón. Co je to Zlatý kupón? Slevová poukázka, jejíž hodnota může dosáhnout až výše vašeho nákupu. Dejme tomu, že si nakoupíte boty za 2.000 korun nebo načerpáte benzín za tisícovku a když budete mít štěstí, dostanete Zlatý kupón...

Stránky